Tere külaline, logi sisse või loo uus kasutaja.
Uudised

Suur sügisene soodusmüük!

  Meil on hea meel teatada, et on alanud suur sügisene soodusmüük!   Kõikide püsilillede hinnad on all vähemalt -25%   Eripakkumised   Soodustused       loe edasi
Postitatud: 01.09.2014

23. - 24. juuni kõik taimed e-poes -25%

Kõikidele taimede tellimustele, mis on tehtud ajavahemikul 23. - 24. juuni 2014, kehtib soodustus -25% Juba soodushindadega taimedele allahindlus ei kehti!   Ilusat jaani-aega soovides Plantest Grupp   loe edasi
Postitatud: 23.06.2014

Tingimused ja teave

 

E-poe kasutamine

1. Valige välja sobiv toode.

2. Lisage see ostukorvi kasutades selleks nuppu Lisa ostukorvi.

3. Valinud välja kõik sobivad tooted, suunduge Ostukorvi, kus saate oma tellimuse üle vaadata.

4. Kui kõik on korrektne, liikuge edasi klikates Vormista tellimus.

6. Kontrollige ja sisestage vajalikud andmed!

7. Valige transport

8. Valige tasumise viis:

 

Tellimine

E-poes plantest.eu võib esitada tellimusi aastaringselt. Taimede ja kaupade väljastamine:

Taimed. Esitades tellimuse enne aprilli, saadame Teile tellimuse kinnituse, millega kinnitame, et oleme tellimuse kätte saanud. Arve tasumiseks saadame paar nädalat enne taimede väljastamist. Arve peab olema taimede väljastamise ajaks tasutud!

 

Pildid e-poes

Võib juhtuda, et e-poe pildil oleva taime värvus erineb tegelikkusest. Põhjuseid on erinevaid näiteks pilt on töödeldud. Parema ülevaate saamiseks soovitame taime googeldada, et näha erinevid toone. Enamus e-poe piltidest on illustratiivsed ning taimed võivad suuruse ning värvuse poolest erined tegelikkusest.

 

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise tasu oleneb taimede kaalust või paki mõõtmetest.

Pottides olevad taimed kaaluvad enam-vähem:

p10        0,5-0,8 kg

p10ü      0,5-0,8 kg

p12ü      0,7-0,9 kg

c1           0,8-1,1 kg

c1,5        1,2-1,5 kg

c2           1,4-1,9 kg

Taimi saame saata:

NB! Üldjuhul Itella SmartPOSTi pakiautomaadiga taimede saatmist ei toimu. Kliendi soovil võime saata taimi Itella SmartPOSTi pakiautomaadiga, ent ühtegi pretensiooni vastu ei võeta!

Transpordiettevõtte vahendusel jätab Plantest endale õiguse tellimust mitte täita, kui ilmneb oht taime vigastamiseks (näiteks kõrgekasvulised püsililled õitsemise ajal). Sellisel juhul saate tellimuse kätte ainult ise järele tulles.

Seemnete ja aiakaupade saatmisel pakiautomaadi teenuseid kasutades lähtutakse teenuse hinnastamisel paki reaalsetest mõõtudest.

 

Hulgikliendid

E-poes on nähtaval kogu Plantesti toodang. Võib juhtuda, et mõnda toodet pole veel jõutud epoodi lisada, kuid peagi jõuavad ka need. Kui Teil on soovi osta taimi suuremas koguses või on soov hakata edasimüüjaks siis palun võtke ühendust andre@plantest.eu

 

Privaatsuspoliitika

Plantest Grupp OÜ pöörab suurt tähelepanu Teie isikuandmete kaitsele. Loodame, et käesolevad isikuandmete kaitse põhimõtted aitavad Teil mõista, milliseid andmeid me kogume ja kuidas me neid töötleme. Plantest Grupp OÜ on võtnud tarvitusele nii tehnilised kui ka administratiivsed meetmed, et kinni pidada isikuandmete kaitse põhimõtetest.

Seoses meie kodulehe arendamise ja uute tehnoloogiate kasutuselevõtuga, võib aeg-ajalt osutuda vajalikuks käesolevate isikuandmete kaitse põhimõtete täiendamine. Seetõttu soovitame aeg-ajalt läbi vaadata meie andmekaitse põhimõtted.