Tere külaline, logi sisse või loo uus kasutaja.
Uudised

Suur sügisene soodusmüük!

  Meil on hea meel teatada, et on alanud suur sügisene soodusmüük!   Kõikide püsilillede hinnad on all vähemalt -25%   Eripakkumised   Soodustused       loe edasi
Postitatud: 01.09.2014

23. - 24. juuni kõik taimed e-poes -25%

Kõikidele taimede tellimustele, mis on tehtud ajavahemikul 23. - 24. juuni 2014, kehtib soodustus -25% Juba soodushindadega taimedele allahindlus ei kehti!   Ilusat jaani-aega soovides Plantest Grupp   loe edasi
Postitatud: 23.06.2014

Korduma kippuvad küsimused

Tellimine

Hetkel on detsember. E-poes on müügil erinevad taimed. Kui ma neid praegu tellin, kas need saadetakse mulle praegu, detsembris? 

E-poes olevaid taimi, mille saadavuseks on märgitud laos või olemas saate tellida aastaringselt. Tellimusi käsitletakse ettetellimustena. Taimi hakkame väljastama alates mai algusest (erinevatel liikidel erinev väljastamise aeg).

 

Milline saatmisviis on seemnete saatmisel kõige mõistlikum?

Seemned saadetakse enamasti Eesti Postiga. Maksumuseks 3,29 €. Soovi korral saadame ka Post24 ja SmartPOSTiga. Hindadega tutvuga palun Tarneviidide lehel.

 

APPI! Jäin tellimuse esitamisega hätta, tekkis pakilisi küsimusi

Pole probleemi- murede tekkimisel palun helistage meie 24/7 klienditoe telefonile +372 56 217 204 või kirjutage info@plantest.eu, vastame esimesel võimalusel Teie kirjale.

 

Kui kiiresti peale tellimuse kinnitamist saan tellitud seemned kätte?

Kui tellimus jõuab meieni, komplekteerime kauba ning saadame Teie eposti aadressile arve. Peale arve tasumist postitatakse saadetis.

Pakiautomaatidesse viime pakke iga päev.

Eesti Posti makiskirju postitame kuuel päeval nädalas (pühapäeviti maksikirju välja ei saadeta).

Tellides saadetis Eesti Postiga (sh Post24-ga) väljastame kliendile peale saadetise postitamist saadetise numbri, millega saate jälgida oma paki teekonda.

 

 

Seemned

E-poes on erinevad petuuniate seemned. Ühed on odavamad ning teised on kallimad. Kallimatel on kirjas, et need on pillitud seemned. Mida endast kujutab pillitud seeme?

Väikesed seemned kaetakse spetsiaalse kattega. Kattekihis sisalduvad tavaliselt ka ained, mis kiirendavad kasvu, seenhaiguste vastast preparaati ning toitaineid, mis kiirendavad seemikute kasvu. Eelkõige muudab pillitud seeme külvamise lihtsamaks (pill on kollast või valget värvi) ja efektiivsemaks (seemet kulub vähem). Kallimate seemnete tootjaks on enamsti Benary, kelle seemneid kasutab Plantest oma suve- ja püsilillede kasvatamiseks.

 

Miks osad seemned on tunduvalt kallimad, kui teised?

Põhiline erinevus on seemne tüübis- kas tegu on pillitud või tavalise seemnega. Kallimate seemnete puhul on tegemist nö profi seemnetega, millel on head sordiomadused ja hea idanevus. Profi seemnete tootjaks on põhiliselt Benary, kelle seemneid kasutab Plantest oma suve- ja püsilillede kasvatamiseks. Kuna originaalpakendid on suured, jagame seemned 25, 50 või 100 kaupa pisikestesse plastmassist tuubidesse. Kui Teil on soov saada suurem kogus, kui on märgitud toote juures, võtke meiega julgesti ühendust!